בניית אתר אמנות - צור קשר

מאגר המידע > יודאיקה > טיפים לצילום הריון - כך מייצרים מזכרת מרגשת


טיפים לצילום הריון - כך מייצרים מזכרת מרגשת

 


צילום הריון - איך זה עובד?


צילום הריון יכול להתבצע כמעט בכל מקום וכמעט על ידי כל אחד שמסוגל להחזיק מצלמה ולתפעל אותה. ניתן לבצע צילום הריון ביתי וחובבני עם בן הזוג, ניתן לבחור צילום הריון בסטודיו של צלם מקצועי ואפשר לצאת אל הטבע ולבצע צילום הריון עם התפאורה האהובה, בחוף הים, בין חולות המדבר, על קצה ההר וכן הלאה. באופן טבעי התוצאה של צילום הריון מקצועי תהיה איכותית יותר ותהווה מזכרת נוסטלגית מיוחדת מהרגעים שלפני הלידה. כך או כך, בחירה של צילום הריון מקצועי חייבת להיות מדוקדקת וקפדנית על מנת להבטיח יום של צילום הריון מהנה ונעים, ותמונות מרהיבות ומרגשות לאחר מכן. חשוב לבחור צלם או צלמת שתרגישו איתם בנוח, משוחררים וטבעיים, ותמיד כדאי לקבל המלצות ולהתרשם בעצמכם מתמונות קודמות של הצלם ולהבין האם הוא מבצע צילום הריון מקצועי שמוצא חן בעיניכם.


 


צילום הריון - לא צריך ללמוד דוגמנות


המחשבה על צילום הריון עשויה להרתיע ולהפחיד כמה נשים שלא מרגישות בטוחות בעצמן מול המצלמה או חושבות כי הן אינן פוטוגניות, לכן חשוב לדעת כי צילום הריון אין פירושו הליכה מהירה על מסלול כמו דוגמניות, או שרבוב השפתיים במבט מבויים היטב לעבר המצלמה. להיפך, דווקא צילום הריון שם דגש על הרגש הטבעי ועל האופי האמיתי של ההריונית המצולמת, כך שהתחושות הטבעיות שלה יעברו בצורה מלאה דרך התמונות, והתוצאה שתתקבל תרגיש אותנטית ולא מלאכותית או שונה מהמציאות. כמו כן, חשוב שתדעי שאין כל הכרח לבצע שפאגטים, קפיצות באוויר או עמידה בזוויות לא נוחות ולא נעימות. למעשה צילום הריון בהגדרתו הוא צילום שאמור להיות נוח ונעים, להתמקד בבטן ההריונית ובתחושות הקסומות הכרוכות בהריון, ולא לגרום לאישה המצטלמת להרגיש לא בנוח.


 


צילום הריון - הבחירה היא שלך


לקראת צילום הריון חשוב לבחור בגדים שאיתם את מרגישה בנוח ולהעדיף צבעים מלאים ללא דוגמאות, כך שהעגלגלות של הבטן תודגש. בנוסף, בחרי לך רק פרטנרים שאיתם את מרגישה בנוח במהלך צילום הריון בין אם מדובר בבן זוג, בילדים, בחברות או בהורייך. אם תרגישי טוב במהלך יום צילום הריון התמונות ישקפו זאת!. חשוב לפנות לעצמך זמן ולהרגיש שלווה ורגועה במהלך צילום הריון שכן הוא מהווה זמן אינטימי בשבילך, פסק זמן מרצף השגרה ומההכנות לקראת הלידה. גם בחירת הלוקיישן קריטית, וחשוב שתרגישי טוב עם הבחירה. חשוב לזכור שמה שמתאים עבור אחת, לא בהכרח מתאים עבור אחרת בכל הנוגע אל צילום הריון ומדובר בהעדפה אינדבידואלית. במהלך צילום הריון בפועל, תרשי לעצמך ליהנות, להעיז, לזוז, להתפרע ולהשתחרר. זה הזמן המיוחד שלך להתמקד בך ובהריון שלך, ולכן תנצלי אותו היטב, הרי בקרוב מאוד כבר תהיי מאוד עסוקה ולא יהיה לך פנאי לכך.